CZ | SK | EN      

 
Kariéra
linka nadpis

Klikni na niektorú z pozícií a dozvieš sa viac.
Dávame príležitosť nielen skúseným IT špecialistom, ale aj študentom a absolventom vysokých škôl, ktorí sa zaujímajú o IT, majú potenciál do budúcnosti a chuť sa ďalej vzdelávať.
Chceš byť úspešný, ale nevieš ako na to? Na vrchol svojej IT kariéry sa môžeš dostať niekoľkými rozličnými cestami: analytickou, testerskou, vývojarskou a manažérskou. Výstup o jednu pozíciu vyššie trvá spravidla 2 - 3 roky. Je však potreba dlhodobo sa vzdelávať, zaujímať sa o odbor informačných technológií a získavať nové skúsenosti. A ako vysoko mieriš TY?
VIG_Karierni cesty_Piktogramy_001_Analysis.png
Analýza
Analytici analyzujú problémy na strane klienta a navrhujú ich softwarové riešenia. Po vzájomnom odsúhlasení s klientom predávajú konkrétne zadanie vývojarom. Analytickou cestou by sa mal vybrať predovšetkým ten, kto je komunikatívny, ma reprezentatívne vystupovanie a chce jednať s rozličnými klientmi.
 
VIG_Karierni cesty_Piktogramy_001_Development.png
Vývoj
Na základe zadania od analytikov naprogramuje vývojár v požadovanom programovacom jazyku software, ktorý spĺňa potreby a požiadavky klienta. Vývojár je kreatívny človek, ktorý pozná programovacie jazyky, baví ho písať kód, vytvárať nové aplikácie a tým dávať veci do pohybu.
 
VIG_Karierni cesty_Piktogramy_001_Testing.png
Testovanie
To, či software a jeho funkčnosti naozaj spĺňajú zadanie klienta, zisťuje proces testovania. Táto dôležitá činnosť odhaľuje chyby a nedostatky vyvíjaného software. Tester sa teda nezaobíde bez dostatočnej pozornosti a dôslednosti.
 
VIG_Karierni cesty_Piktogramy_001_Management.png
Management
Pre riadenie významných IT projektov, či chodu celej spoločnosti sú potrebné dobré softskills, zodpovednosť, rozhodnosť, zdravé sebavedomie a dôkladná znalosť odboru. Iba kandidáti s týmito predpokladmi sa môžu stať dobrými manažérmi.
 
© VIGOUR 2016, we use Plus4U powered by Unicorn Universe
facebook