CZ | SK | EN      

 
O nás
linka nadpis
o-nas

Vigour je mladá moderná spoločnosť poskytujúca pracovnú kapacitu IT špecialistov pre projekty významných spoločností v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, energetiky, telekomunikácií, priemyslu, obchodu a verejného sektoru. 

Spoločnosť Vigour bola založená v roku 1994. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2007. V súčasnej dobe zamestnávame viac ako 700 IT špecialistov v Bratislave, Prahe, Brne, Mladej Boleslavi, Hradci Králové, Plzni a Kyjeve. Sme exkluzívnym partnerom spoločnosti Unicorn.

 
Vigour je špecalista na kariéru v IT.

Školíme všetkých, vychovávame elitu.


Našou vášňou je práca s ľudmi. Sme presvedčení, že každý by sa mal neustále zaujímať o svet okolo seba, rozširovať si znalosti vo svojom odbore, sledovať jeho vývoj a rozvíjať sa spolu s ním. Z tohto dôvodu je jedným z kľúčových pilierov našej práce prepracovaný vzdelávací systém a kariéra postavená na zásade, že zmeny podporujú rozvoj a provokujú potenciál. 

Našich spolupracovníkov nenechávame zbytočne dlho pracovať na rovnakých pozíciách a v rovnakom prostredí. Vážime si skúsenosti a sme hrdí na špičkových špecialistov, ktorí tvoria jadro nášho tímu. Zároveň nás baví práca s mladými talentmi a každý rok privítame niekoľko desiatok nováčikov z radov študentov a absolventov univerzít.
 
Firemná kultúra
Zakladáme si na individuálnom prístupe ku každému zamestnancovi. Priateľská firemná kultúra je nevyhnutnou súčasťou našej spoločnosti, ku ktorej patrí aj vzájomné tikanie. Ctíme si slobodu, ale vyžadujeme osobnú zodpovednosť. Podporujeme zdravé sebavedomie a rešpekt k tradičným hodnotám. Obojstrannú spoluprácu spríjemní zmysel pre humor. 
Pomáhame potrebným a dlhodobo podporujeme nadáciu Gee-Gee a Detský domov Pyšely. graficky-prvek-odkazu.png
Akcie Vigouru
Sme mladí a radi sa bavíme. Vieme, že život nie je len o práci. Pre našich zamestnancov pripravujeme najrôznejšie športové, kultúrne a spoločenské akcie. Pozri si našu bohatú fotogalériugraficky-prvek-odkazu.png 
 

 
© VIGOUR 2016, we use Plus4U powered by Unicorn Universe
facebook